پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

مدیران دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز
دوران

لطفا صبر کنید ...

دکتر فرهاد ابول نژادیان

ریاست دانشگاه

  • سوابق :
  • تحصيلات : متخصص کودکان و فوق تخصص آلرژی و ایمنولوژی بالینی
  • تخصص : متخصص کودکان و فوق تخصص آلرژی و ایمنولوژی بالینی

دکتر فرهاد ابول نژادیان

ریاست دانشگاه

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Farhad Aboulnejadian@ajums.ac.ir

دکتر رمضان احدی

مشاور رئیس دانشگاه در حوزه سلا

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص :

دکتر رمضان احدی

مشاور رئیس دانشگاه در حوزه سلا

  • تلفن : 06133339092
  • پست الکترونیکی : Ramezan@ajums.ac.ir

دکتر نوذر درستان

مشاوررئیس دانشگاه در امور اجتم

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص :

دکتر نوذر درستان

مشاوررئیس دانشگاه در امور اجتم

  • تلفن : 06133738237
  • پست الکترونیکی : Nozar Dastan@ajums.ac.ir

علی احسان پور

معاونت فرهنگی ودانشجویی

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص : دکترای حرفه ای داروسازی-PHD فارماسیوتیکس

علی احسان پور

معاونت فرهنگی ودانشجویی

  • تلفن : 06133330961
  • پست الکترونیکی : Masoud@ajums.ac.ir

دکتر حاتم بوستانی

معاون توسعه آموزش

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص :

دکتر حاتم بوستانی

معاون توسعه آموزش

  • تلفن : 33337077-061
  • پست الکترونیکی : HatamBostani@ajums.ac.ir

دکتر غلامرضا ساری زاده

معاون توسعه مدیریت و منابع

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص :

دکتر غلامرضا ساری زاده

معاون توسعه مدیریت و منابع

  • تلفن : 06133333179
  • پست الکترونیکی : Sari Zadeh@ajums.ac.ir

دکتر حسین برزگر

معاون غذا و دارو

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص :

دکتر حسین برزگر

معاون غذا و دارو

  • تلفن : 06132232365
  • پست الکترونیکی : Hussein Barzegar@ajums.ac.ir

دکتر محمد بدوی

معاون تحقیقات و فناوری

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص :

دکتر محمد بدوی

معاون تحقیقات و فناوری

  • تلفن : 33738383-061
  • پست الکترونیکی : Dr. Mohammad Bedoui@ajums.ac.ir

دکتر سیدمهدی حسینی زاده

معاون بهداشت

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص :

دکتر سیدمهدی حسینی زاده

معاون بهداشت

  • تلفن : 33339196-061
  • پست الکترونیکی : Dr. Seyyed Mahdi Hosseinizadeh@ajums.ac.ir

دکتر مهران ورناصری

معاون درمان

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص :

دکتر مهران ورناصری

معاون درمان

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Dr. Mehran Vernaseri@ajums.ac.ir

حجت الاسلام والمسلمین آیت عادلی نژاد

مسئول نهاد نمایندگی

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص :

حجت الاسلام والمسلمین آیت عادلی نژاد

مسئول نهاد نمایندگی

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : adeli@ajums.ac.ir

دکتر فرهاد حمزه‌لوي

مدیر روابط عمومی

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص :

دکتر فرهاد حمزه‌لوي

مدیر روابط عمومی

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Farhad Hamzehli@ajums.ac.ir

دکتر خجسته حسینی نژاد

مشاور ریاست دانشگاه در امور ب

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص :

دکتر خجسته حسینی نژاد

مشاور ریاست دانشگاه در امور ب

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Dr. Khojasteh Hosseininejad@ajums.ac.ir

دکتر خفاجی

مدیریت روابط بین الملل

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص :

دکتر خفاجی

مدیریت روابط بین الملل

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : khafagi@ajums.ac.ir

امیر جمشیدنژاد

مدیر آمار، فن آوری اطلاعات و ا

  • سوابق : استادیار
  • تحصيلات : هیئت علمی
  • تخصص : دکترای تخصصی علوم کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی

امیر جمشیدنژاد

مدیر آمار، فن آوری اطلاعات و ا

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Amir Jamshidnezhad@ajums.ac.ir

روسای دانشکده ها
دوران

لطفا صبر کنید ...

دکتر سید سعید سیدیان

ریاست دانشکده پزشکی

  • تحصيلات :

دکتر سید سعید سیدیان

ریاست دانشکده پزشکی

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Seyed Saeed Seyedian@ajums.ac.ir

دکتر عبدالکاظم نیسی

ریاست دانشکده بهداشت

  • تحصيلات :

دکتر عبدالکاظم نیسی

ریاست دانشکده بهداشت

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Abdul Kazim Nisi@ajums.ac.ir

دکتر هیبت اله کلانتری

رئیس دانشکده داروسازی

  • تحصيلات :

دکتر هیبت اله کلانتری

رئیس دانشکده داروسازی

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Hyeob Allah Kalantari@ajums.ac.ir

دکتر محمد جعفر شاطرزاده

رئیس دانشکده ی علوم توان بخشی

  • تحصيلات :

دکتر محمد جعفر شاطرزاده

رئیس دانشکده ی علوم توان بخشی

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Shearzadeh@ajums.ac.ir

دکتر جعفر فتاحی اصل

ریاست دانشکده پیراپزشکی

  • تحصيلات :

دکتر جعفر فتاحی اصل

ریاست دانشکده پیراپزشکی

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Jaafar Fattahi Asl@ajums.ac.ir

دکتر مرضیه اسدی ذاکر

ریاست دانشکده پرستاری و مامایی

  • تحصيلات :

دکتر مرضیه اسدی ذاکر

ریاست دانشکده پرستاری و مامایی

  • تلفن : 06133738331
  • پست الکترونیکی : Asadizaker_m@ajums.ac.ir

دکتر مهران ماپار

ریاست دانشکده دندانپزشکی

  • تحصيلات :

دکتر مهران ماپار

ریاست دانشکده دندانپزشکی

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Mopar@ajums.ac.ir

گروه دورانV5.5.2.0