• ساعت : ۱۹:۳۲:۲۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ 
بازدید رئیس مركز مدیریت، حوادث و فوریت های پزشكی استان خوزستان از پایگاه های اورژانس ۱۱۵شهرستان هفتكل
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان هفتکل رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان خوزستان، یکشنبه سوم فروردین ماه ۹۹، از پایگاه های اورژانس ۱۱۵ هفتکل بازدید کرد و از نزدیک روند ارائه خدمات اورژانس در تعطیلات نوروز را مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان هفتکل رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان خوزستان، یکشنبه سوم فروردین ماه ۹۹، از پایگاه های اورژانس ۱۱۵ هفتکل بازدید کرد و از نزدیک روند ارائه خدمات اورژانس در تعطیلات نوروز را مورد ارزیابی قرار داد.

دکتر زرگر، رئیس فوریت های پزشکی به همراه سلطانی معاون فنی ضمن بازدید از پایگاه های اورژانس ۱۱۵شهری و جاده ای و مرکز پیام شهرستان، از نزدیک آمادگی پرسنل جهت ارائه خدمات در ایام نوروز را مورد ارزیابی قرار دادند.

زرگر هدف از این بازدید را پایش عملکرد این واحد در پایگاه های جاده ای و شهری عنوان کرد و گفت: با توجه به بازدید بعمل امده از پایگاه های فوریت های پزشکی 115 جاده ای و شهری، عملکرد این واحد مطلوب بوده و امیدواریم شهروندان با رعایت توصیه های بهداشتی یاریگر همکاران بوده و با سعی و تلاش همگانی بتوانیم در مقابله با کرونا ویروس خدمات لازم را به مردم ارائه دهیم .

در این بازدید همچنین دکتر افشین فلاحت کار سرپرست شبکه بهداشت و درمان و محمد شامکوند، رئیس فوریت های پزشکی شهرستان ضمن خوشامدگویی و تبریک سال جدید کمبودها و مشکلات فوریت های پزشکی اهم از تجهیزات، فضای فیزیکی و نیروی انسانی را بازگو کرد و خواهان مساعدت لازم از سوی مسئولین استانی جهت رفع نواقص موجود شد.

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.5.2.0