• ساعت : ۷:۱۷:۵۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ 
معدوم سازی مواد غذایی تاریخ گذشته در شهرستان ایذه
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایذه، کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت ایذه در بازدید از اماکن عرضه و توزیع مواد غذایی طی چند روز گذشته، موفق به کشف بیش از یک تن انواع لبینات و جمع آوری 50 بسته 24 عددی فرآورده انار تاریخ گذشته از یک انبار نگهداری مواد غذایی شدند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان  ایذه، کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت ایذه در بازدید از اماکن عرضه و توزیع مواد غذایی طی چند روز گذشته، موفق به کشف بیش از یک تن انواع لبینات و جمع آوری 50 بسته 24 عددی فرآورده انار تاریخ گذشته از یک انبار نگهداری مواد غذایی شدند.

نعمت الله مقصودی رئیس مرکز بهداشت شهرستان ایذه در این خصوص با اشاره به این مطلب که برخی فروشندگان مواد غذایی، سلامت مردم را به خطر می اندازند، گفت: بطور دقیق هزار و سیصد و بیست کیلوگرم مواد لبنی و 1200 بسته فرآورده انار کشف و معدوم شد.

وی در ادامه از شهروندان خواست با سامانه 190 که بصورت شبانه روزی آماده دریافت گزارشات مردمی است، در ارتباط بوده و در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی موارد را به کارشناسان اطلاع دهند تا در اسرع وقت اقدامات و پیگیری های لازم تا حصول نتیجه صورت گیرد.

رئیس مرکز بهداشت ایذه با اشاره به فرا رسیدن ایام سوگواری ماه محرم گفت: در ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) بیشتر مردم اقدام به پخت و توزیع نذورات می کنند و یکی از وظایف کارشناسان بهداشت در این خصوص، نظارت بر شرایط بهداشتی در تهیه و توزیع این نذورات است.

وی در پایان افزود: شهروندان می توانند با رعایت موازین بهداشتی هنگام تهیه نذورات به کارشناسان بهداشت در امر نظارت کمک کنند .

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.5.2.0