• ساعت : ۸:۱۷:۵۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ 
ارزیابی مطلوب مركزب هداشت غرب اهواز از بیمارستان رازی
مرکز بهداشت غرب اهواز به دلیل عملکرد مطلوب بیمارستان مستقل رازی در حوزه های بهداشت محیط و رعایت استاندارد زیست محیطی از مدیریت این مجموعه تقدیر کرد.

مرکز بهداشت غرب اهواز به دلیل عملکرد مطلوب بیمارستان مستقل رازی در حوزه های بهداشت محیط و رعایت استاندارد زیست محیطی از مدیریت این مجموعه  تقدیر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان مستقل  رازی، دکتر مهرداد  شریفی، رئیس مرکز  بهداشت غرب اهواز، با  حضور در دفتر مدیرعامل بیمارستان ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات انجام شده در راستای بهبود وضعیت بهداشت محیط، اظهار داشت: کادر بهداشتی و درمانی وظیفه سنگینی  در راستای حفظ سلامت مردم دارد و همه باید از حداکثر توان خود در تحقق رسالت خود در این زمینه استفاده کنند.

 

رئیس مرکز  بهداشت غرب اهواز ادامه داد: احداث آشپزخانه و وجود یک آشپزخانه مناسب با شرایط بهداشتی و نظارت بر تولید و توزیع تغذیه سالم به بیماران، بهسازی محیط  و اهمیت  و رعایت اصول بهداشتی در امر بی خطر سازی و دفع بهداشتی پسماندهای بیمارستانی، لزوم راهبری مناسب تصفیه خانه فاضلاب و رعایت اصول تصفیه و گند زدایی مناسب پساب تولیدی و کنترل پارامترهای  فیزیکی، میکروبیولوژی و شیمیایی  در پساب خروجی از تصفیه خانه از جمله نقاط قوت اقدامات و  فعالیت هایی بود که  مثبت و  رضایت بخش ارزیابی شد.

 

در ادامه دکتر  غلامرضا ساری زاده، معاونت اجرایی بیمارستان رازی اهواز، با اشاره به اقدامات انجام شده در این زمینه گفت: وضعیت نامناسب بهداشت محیط می تواند سبب ایجاد و گسترش عفونت های بیمارستانی شود. بنابراین تلاش بیشتری برای بهبود وضعیت بهداشت محیط در بیمارستان ها ضروری است و  خواستار هماهنگی  تعامل و همکاری بیشتر در راستای ارتقاء و بهبود استاندارد بهداشتی شد.

 

در پایان نیز با اهداء لوح از مدیریت بیمارستان مستقل رازی اهواز  قدردانی و تقدیر بعمل آمد.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.5.2.0