• ساعت : ۷:۲۱:۵۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ 
كشف كارگاه غیرمجاز تولید شیرینی توسط كارشناسان مركز بهداشت شرق اهواز
کشف کارگاه غیرمجاز تولید شیرینی توسط کارشناسان مرکز بهداشت شرق اهوازبه گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شرق اهواز، شنبه 15 دی‌ماه سال جاری کارشناسان بهداشت محیط این مرکز ضمن بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، انواع شیرینی‌های کارگاهی را مشاهده کردند که بعلت نامشخص بودن محل تولید آنها مشکوک بنظر می رسیدند.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شرق اهواز، شنبه 15 دی‌ماه سال جاری کارشناسان بهداشت محیط این مرکز ضمن بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، انواع شیرینی‌های کارگاهی را مشاهده کردند که بعلت نامشخص بودن محل تولید آنها مشکوک بنظر می رسیدند.

پس از پرسش و پاسخ کارشناسان بهداشت محیط از اهالی محل، پیگیری‌های مستمر صورت گرفت و با همکاری کلانتری محل، کارگاه تولیدی کشف و متخلفین در حین فعالیت مشاهده شدند که با توجه به ورود مامورین نیروی انتظامی به محل، پس از کسب تکلیف از مقام قضایی، کارگاه پلمب و افراد متخلف بازداشت شدند.

همچنین با دستور قضایی کارشناسان بهداشت محیط از کلیه مواد غذایی موجود نمونه برداری کرده و به آزمایشگاه کنترل مواد غذایی ارسال کردند تا پس از دریافت پاسخ در خصوص آنها، تصمیم‌گیری صحیح انجام شود.

یلالی رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز در این باره گفت: با توجه به آموزش‌های ارائه شده به شهروندان و متصدیان مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و ارتقای آگاهی عمومی در خصوص مواد غذایی مورد استفاده، انتظار می‌رود شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی و یا محل‌هایی که فاقد مجوز و نشانه‌ای که بیانگر فعالیت صنفی بوده و فعالیت مشکوک دارند، مراتب را به سامانه 190 وزارت بهداشت اطلاع داده و کد پیگیری دریافت نمایند.

گفتنی است کارشناسان بهداشت محیط در اسرع وقت به شکایات شهروندان رسیدگی خواهند نمود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.10.0