دوران

لطفا صبر کنید ...

دکتر محمدحسین سرمست

ریاست دانشگاه

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص :

دکتر محمدحسین سرمست

ریاست دانشگاه

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Sarmast Shooshtari@ajums.ac.ir

دکتر مهدی اقتصاد

مشاور رئیس ومدیر دفتر ریاست دانشگاه

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص :

دکتر مهدی اقتصاد

مشاور رئیس ومدیر دفتر ریاست دانشگاه

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : EGHTESAD.Mehdi@ajums.ac.ir

حجت الاسلام والمسلمین آیت عادلی نژاد

مسئول نهاد نمایندگی

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص :

حجت الاسلام والمسلمین آیت عادلی نژاد

مسئول نهاد نمایندگی

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Nozar Dastan@ajums.ac.ir

دکتر قاسم ساکی

معاونت فرهنگی ودانشجویی

  • سوابق :
  • تحصيلات : دکتری تخصصی (PhD)
  • تخصص : علوم تشریح

دکتر قاسم ساکی

معاونت فرهنگی ودانشجویی

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : saki-gh@ajums.ac.ir

دکتر محمدرضا فتحی

معاون آموزش

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص :

دکتر محمدرضا فتحی

معاون آموزش

  • تلفن : 33337077-061
  • پست الکترونیکی : HatamBostani@ajums.ac.ir

دکتر سید سعید آزنده

معاون توسعه مدیریت و منابع

  • سوابق :
  • تحصيلات : دکتری تخصصی (PhD)
  • تخصص : علوم تشریح

دکتر سید سعید آزنده

معاون توسعه مدیریت و منابع

  • تلفن : 06133333179
  • پست الکترونیکی : azandeh-s@ajums.ac.ir

دکتر رضا گنجی

معاون غذا و دارو

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص :

دکتر رضا گنجی

معاون غذا و دارو

  • تلفن : 06132232365
  • پست الکترونیکی : ganji-r@ajums.ac.ir

دکتر سید محمد علوی

معاون بهداشت

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص : متخصص بیماریهای عفونی و گرمسیری در اهواز

دکتر سید محمد علوی

معاون بهداشت

  • تلفن : 33339196-061
  • پست الکترونیکی : .alavie@ajums.ac.ir

دکتر حبیب حی بر

معاون درمان

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص :

دکتر حبیب حی بر

معاون درمان

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : haybar-h@ajums.ac.ir

دکتر مهرنوش ذاکرکیش

تحقیقات و فناوری

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص :

دکتر مهرنوش ذاکرکیش

تحقیقات و فناوری

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Farhad Hamzehli@ajums.ac.ir

دکتر فرهاد حمزه لویی

مدیر امور دانشجويان شاهد و ايثارگر

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص :

دکتر فرهاد حمزه لویی

مدیر امور دانشجويان شاهد و ايثارگر

  • تلفن : 06133330820
  • پست الکترونیکی : hamzeloui@ajums.ac.ir

دکتر عرفان مردانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص :

دکتر عرفان مردانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Erfan Mardani@ajums.ac.ir

دکتر مرتضی خفایی

مدیر روابط بین اللمل دانشگاه

  • سوابق :
  • تحصيلات : استادیار بهداست عمومی
  • تخصص : دکترای تخصصی بهداشت عمومی

دکتر مرتضی خفایی

مدیر روابط بین اللمل دانشگاه

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : khafaie-m@ajums.ac.ir

مهندس امین برهمند

مدیر فاوا

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص :

مهندس امین برهمند

مدیر فاوا

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : aminbarahmand@ajums.ac.ir

آقای احمد عامری

مدیر امور حقوقی

  • سوابق :
  • تحصيلات : کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
  • تخصص :

آقای احمد عامری

مدیر امور حقوقی

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Ahmad Ameri@ajums.ac.ir

دوران

لطفا صبر کنید ...

دکتر مهدی ترابی زاده

ریاست دانشکده پزشکی

  • تحصيلات : فوق تخصص

دکتر مهدی ترابی زاده

ریاست دانشکده پزشکی

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : mehditorabizadeh@ajums.ac.ir

دکتر بهزاد شریف مخمل زاده

ریاست دانشکده داروسازی

  • تحصيلات :

دکتر بهزاد شریف مخمل زاده

ریاست دانشکده داروسازی

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Sharif Makhmal Zadeh@ajums.ac.ir

دکتر محمد جعفر شاطرزاده

ریاست دانشکده ی علوم توان بخشی

  • تحصيلات :

دکتر محمد جعفر شاطرزاده

ریاست دانشکده ی علوم توان بخشی

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Shearzadeh@ajums.ac.ir

دکتر محسن چکی

ریاست دانشکده پیراپزشکی

  • تحصيلات :

دکتر محسن چکی

ریاست دانشکده پیراپزشکی

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : mohsencheky@gmail.com

دکتر زهرا عباسپور

ریاست دانشکده پرستاری و مامایی

  • تحصيلات :

دکتر زهرا عباسپور

ریاست دانشکده پرستاری و مامایی

  • تلفن : 06133738331
  • پست الکترونیکی : abbaspour_z@ajums.ac.ir

دکتر اسداله احمد زاده

ریاست دانشکده دندانپزشکی

  • تحصيلات :

دکتر اسداله احمد زاده

ریاست دانشکده دندانپزشکی

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : aaaa@ajums.ac.ir

دکتر امین ترابی پور همدانی

ریاست دانشکده بهداشت

  • تحصيلات :

دکتر امین ترابی پور همدانی

ریاست دانشکده بهداشت

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : torabi-a@ajums.ac.ir

دکتر عبداله رفیعی

ریاست واحد پردیس خودگردان

  • تحصيلات : دکتری انگل شناسی

دکتر عبداله رفیعی

ریاست واحد پردیس خودگردان

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : rafiei-a@ajums.ac.ir

دوران

لطفا صبر کنید ...

دکتر بیژن کیخایی

ریاست بيمارستان بقایی 2

  • تحصيلات :

دکتر بیژن کیخایی

ریاست بيمارستان بقایی 2

  • تلفن : 06133750410
  • پست الکترونیکی : keikhaei-b@ajums.ac.ir

دکتر محسن علی سمیر

رئیس مرکز آموزشی درمانی کودکان ابوذر

  • تحصيلات :

دکتر محسن علی سمیر

رئیس مرکز آموزشی درمانی کودکان ابوذر

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Samir.m@ajums.ac.ir

دکتر میثم معزی

رئیس مرکز آموزشی درمانی گلستان اهواز

  • تحصيلات :

دکتر میثم معزی

رئیس مرکز آموزشی درمانی گلستان اهواز

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : moezi.m@ajums.ac.ir

دکتر علیرضا قنبران

رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره)

  • تحصيلات :

دکتر علیرضا قنبران

رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره)

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Ghanbaran.a@ajums.ac.ir

دکتر آرش القاسی

ریاست بیمارستان شفا

  • تحصيلات :

دکتر آرش القاسی

ریاست بیمارستان شفا

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Alghasi.A@ajums.ac.ir

دکتر ماندانا قنواتی

ریاست بیمارستان رازی

  • تحصيلات :

دکتر ماندانا قنواتی

ریاست بیمارستان رازی

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Ghanavati.M@ajums.ac.ir

دکتر ساهی حیدری

ریاست بیمارستان سلامت

  • تحصيلات :

دکتر ساهی حیدری

ریاست بیمارستان سلامت

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Heidary.S@ajums.ac.ir

دکتر پیمان نجاتی

ریاست بیمارستان طالقانی

  • تحصيلات :

دکتر پیمان نجاتی

ریاست بیمارستان طالقانی

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Nejati.P@ajums.ac.ir

دکتر نوروز سواری

سرپرست شبکه و ریاست بیمارستان نظام مافی شوش

  • تحصيلات :

دکتر نوروز سواری

سرپرست شبکه و ریاست بیمارستان نظام مافی شوش

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Savari.N@ajums.ac.ir

دکتر رضا کریمیان

ریاست بیمارستان امام علی اندیمشک

  • تحصيلات :

دکتر رضا کریمیان

ریاست بیمارستان امام علی اندیمشک

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Karimian.R@ajums.ac.ir

دکتر مهشید عبدالهی

ریاست بیمارستان امام رضا امیدیه

  • تحصيلات :

دکتر مهشید عبدالهی

ریاست بیمارستان امام رضا امیدیه

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Abdollahi.M@ajums.ac.ir

جناب آقای روح الله نوروزی

ریاست بیمارستان شهید طباطبایی باغملک

  • تحصيلات :

جناب آقای روح الله نوروزی

ریاست بیمارستان شهید طباطبایی باغملک

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Norouzi.R@ajums.ac.ir
صفحه1از212.بعدي.برو

6.0.3.0
گروه دورانV6.0.3.0